Alueleiri 2015

Koulujen kilpailu
Alueleiri 2015

 

Koulukohtaiset pisteet

 

Pyynikin koulu 40
Svenska Samskolan, yläkoulu 38
Sammon Keskuslukio 34
Hatanpään koulu 32
Sammon koulu 27
Kaukajärvi 26
Normaalikoulu 25
Tesomajärven koulu 25
Annalan koulu Karosen koulutalo 20
Tammerkosken lukio 19
Takahuhdin koulu, yläkoulu 18
Tampereen kansainvälinen koulu 17
Normaalikoulu, yläkoulu 14
Juhannuskylän koulu 13
Kaukajärvi, yläkoulu 13
Koiviston koulu 13
Svenska Samskolan 12
Lielahden koulu 11
Tammela 10
Tampereen yhteiskoulun lukio 10
Linnainmaan koulu, yläkoulu 9
Takahuhti, Alakoulu 9
Tampereen teknillinen lukio 9
Etelä-Hervanta, yläkoulu 8
Messukylän koulu 7
Vuoreksen koulu 7
Etelä-Hervannan koulu, 1-6 6
Normaalikoulu, Lukio 6
Lamminpään koulu 4
Leinolan koulu 3
Linnainmaan koulu 3
Ikurin koulu 2
Atalan koulu 1

Tampereen koulujen suunnistusmestaruus 2015
Alueleiri 2015

 

 

 

 

Tulokset

 

 

 

 

 

   

Kilpailussa ei hylätty ketään puuttuvan leimauksen tai väärän radan vuoksi. Mikäli leima joltain rastilla puuttuu tai tuo leima oli väärältä rastilla, lisäsimme ns. sakkoaikaa kilpailijalle 10 minuuttia.

 

Alakoulu 3.-4. lk, 
Ketturata, Tytöt (T34)
1. Mette Varjola ja Veera Haviala Koiviston koulu 0:14:58
2. Hulda Mustajoki Normaalikoulu 0:16:47
3. Iina Sydänheimo ja Birgit Tuomola Tesomajärven koulu 0:17:40
4. Sara Koskinen ja Aino-Linnea Lantelankallio Annalan koulu Karosen koulutalo 0:20:13
5. Elina Soboleva ja Aada Lahtinen Tesomajärven koulu 0:21:59
6. Emilia Nieminen ja Paavo Aarnio Annalan koulu Karosen koulutalo 0:22:07
7. Danieela Aaltonen ja Janette Leppänen Tesomajärven koulu 0:22:51
8. Tiia Koski ja Peppi Ristimäki Tesomajärven koulu 0:23:00
9. Iida Kotanen ja Jenna Keinonen Normaalikoulu 0:24:14
10. Aliisa Ahonen ja Mette Huhtarinne Kaukajärvi 0:24:27
11. Venla Björkholm ja Viivi Helin Tesomajärven koulu 0:28:30
12. Emilia Tyynelä ja Olivia Lisko Annalan koulu Karosen koulutalo 0:31:12
13. Aino Niiniaho ja Katariina Niiniaho Tesomajärven koulu 0:32:31
14. Senni Kähärä ja Lotta-Martina Roimela Annalan koulu Karosen koulutalo 0:39:30
15. Netta Nuppola ja Elvi Suuronen Tesomajärven koulu 0:40:52
16. Ella Ranto Koiviston koulu 0:55:47
Ketturata, Pojat (P34)
1. Henri Karppinen ja Samuel Sainio Normaalikoulu 0:11:29
2. Sami Saarikko ja Antti Räisänen Annalan koulu Karosen koulutalo 0:12:01
3. Tuomas Harju Lamminpään koulu 0:14:38
4. Elmeri Lehti Etelä-Hervannan koulu 0:15:12
5. Julius Mahlamäki ja Remu Jauhiainen Tesomajärven koulu 0:16:04
6. Mikko Henttonen ja Jesperi Javanainen Kaukajärvi 0:16:38
7. Alex Sundstedt & Anton Hildén Svenska Samskolan 0:17:46
8. Marcell Martinec ja Nikita Rotko Tesomajärven koulu 0:18:51
9. Eemil Koivisto Lamminpään koulu 0:21:51
10. Antti Välisalmi Koiviston koulu 0:22:07
11. Anssi Korhonen ja Lasse Pirskanen Tesomajärven koulu 0:25:18
12. Taavi Jakola ja Jere Saukkonen Tesomajärven koulu 0:26:26
13. Juha Riekki ja Juuso Pelttari Tesomajärven koulu 0:26:35
14. Miska Esselström ja Joona Koljonen Tesomajärven koulu 0:27:47
15. Markus Vassiliev ja Juho Nyppeli Tesomajärven koulu 0:28:44
16. Samu Koivisto ja Joonas Helin Tesomajärven koulu 0:29:49
Possurata, Tytöt (T34X)
1. Emma Jussila Svenska Samskolan 0:18:32
2. Isabella Lillqvist Svenska Samskolan 0:23:57
3. Meri Väistäkoski Tammela 0:26:34
4. Irinja Mäntylä Ikurin koulu 0:34:30
Possurata, Pojat (P34X)
1. Miro Sivonen Kaukajärvi 0:17:07
2. Eevert Kenttämies Etelä-Hervannan koulu 0:24:17
3. Noa Honkala Koiviston koulu 0:42:35
4. Miko Vainio Tesomajärven koulu 0:47:07
5. Jukka Koski Tesomajärven koulu 0:48:06
6. Maksim Rotko Tesomajärven koulu 0:58:52
7. Roman Khaleqi Tesomajärven koulu 1:15:04
Alakoulu 5.-6. lk, 
Ketturata, Tytöt (T56)
1. Liisa Matinheikki ja Elina Guina Normaalikoulu 0:11:50
2. Oona Kaukonen ja Olivia Pääkkönen Kaukajärvi 0:12:00
3. Jessi Helin ja Laura Valonen Kaukajärvi 0:12:23
4. Saana Nieminen ja Oona Holopainen Tammela 0:12:36
5. Saana Henttonen ja Elli Väisänen Kaukajärvi 0:12:59
6. Inka Jämsen ja Meeri Särki Leinolan koulu 0:13:03
7. Emilia Schmidt ja Noora Tuokkola Leinolan koulu 0:13:06
8. Helmi Numminen ja Emma Hossi Annalan koulu Karosen koulutalo 0:13:09
9. Lotta Varjola ja Venla Halme Koiviston koulu 0:15:03
10. Aura Aalto Atalan koulu 0:15:18
11. Anniina Jokela ja Laura Brusi Tesomajärven koulu 0:15:39
12. Elisa Haronoja ja Meeri Kimmo Kaukajärvi 0:17:08
13. Anni Kuutti ja Vilma Kuutti Annalan koulu Karosen koulutalo 0:18:00
14. Hanna Pörsti Normaalikoulu 0:19:40
15. Silja Sulonen ja Henni Sainio Annalan koulu Karosen koulutalo 0:19:57
16. Pinja Ala-Vannesluoma ja Jenni Koivusaari Annalan koulu Karosen koulutalo 0:20:56
17. Emma Kuutti ja Emmi Tiiva Annalan koulu Karosen koulutalo 0:25:06
18. Alina Aarnio ja Olivia Asp Annalan koulu Karosen koulutalo 0:26:21
19. Adalmiina Haataja ja Julia Liimatainen Annalan koulu Karosen koulutalo 0:26:58
20. Siirimaija Vepsäläinen ja Saimi Linnakylä Normaalikoulu 0:31:25
21. Reeta Kivinen ja Olivia Seppälä Normaalikoulu 0:31:32
22. Amanda Pyörälä ja Pinja Seima Annalan koulu Karosen koulutalo 0:42:01
Ketturata, Pojat (P56)
1. Axel Kotikoski ja Espen Erve Kaukajärvi 0:09:30
2. August Kaivonen ja Aaro Virtanen Kaukajärvi 0:09:43
3. Aapo Mustajoki Tammela 0:10:00
4. Miro Sopanen ja Saku Korhonen Normaalikoulu 0:12:49
5. Oliver Orrenmaa & Oliver Kuivasto Svenska Samskolan 0:14:09
6. Eetu Syrjä ja Leevi Turunen Normaalikoulu 0:14:57
7. Samu Mustonen ja Juho Riihimäki Koiviston koulu 0:14:58
8. Luukas Rajaniemi ja Jere Ala-Villilä Tesomajärven koulu 0:15:11
9. Antte Säilä ja Sampo Jokinen Normaalikoulu 0:15:53
10. Niko Sundstedt & Ilja Syrjä Svenska Samskolan 0:16:03
11. Lasse Kataja ja Teemu Hjelm Annalan koulu Karosen koulutalo 0:18:02
12. Teemu Torkkola ja Leevi Haakana Normaalikoulu 0:18:05
13. Niklas Keränen ja Joni Leinonen Tesomajärven koulu 0:18:55
14. Renek Lehtmaa ja Mico Kraft Annalan koulu Karosen koulutalo 0:19:37
15. Atte Kolkka ja Niila Kristo Annalan koulu Karosen koulutalo 0:20:38
16. Matias Sainio Normaalikoulu 0:22:30
17. Roope Tuominen ja Roope Mickelsson Normaalikoulu 0:27:52
Possurata, Tytöt (T56X)
1. Silja Yli-Hietanen Takahuhdin koulu 0:16:02
2. Iiris Yliaho Vuoreksen koulu 0:21:41
Possurata, Pojat (P56X)
1. Oliver Alajoutsi Messukylän koulu 0:14:20
2. Veeti Mähönen Takahuhdin koulu 0:15:27
3. Joona Yliaho Vuoreksen koulu 0:16:00
4. Oliver Schüle Tammela 0:16:30
5. Otso Tukiainen Messukylän koulu 0:16:40
6. Roope Salomaa Linnainmaan koulu 0:16:50
7. Jyry Tukiainen Messukylän koulu 0:17:25
8. Veikko Mäenpää Kaukajärvi 0:20:29
9. Totte Välkki Vehmainen 0:20:41
10. Miska Mäntylä Koiviston koulu 0:22:10
11. Konsta Raitanen Leinolan koulu 0:26:17
12. Niilo Rikala ja Miro Rantanen Linnainmaan koulu 0:26:40
13. Topi Nikkanen ja Patrik Suonperä Linnainmaan koulu 0:39:16
Yläkoulu 7.-9. lk, 
Susirata, Tytöt (T79)
1. Kaisa Haanpää ja Senni Vähäsarja Pyynikin koulu 0:15:11
2. Aura Hautalahti ja Roosa Erkkilä Linnainmaan koulu 0:17:07
3. Suvi Kurt ja Inka Mustajoki Sammon koulu 0:17:40
4. Vilma Tuominen ja Pihla Huumarsalo Pyynikin koulu 0:18:01
5. Outi Savisaari ja Kiia Koukku Tampereen kansainvälinen koulu 0:18:45
6. Hilma Saarinen - Heini Virjo Sammon koulu 0:19:49
7. Venla Väliharju - Lotta Alasaukko-oja Sammon koulu 0:20:34
8. Villa Mustajoki ja Xin Huttunen Pyynikin koulu 0:20:55
9. Linnea Laine ja Reeta Laitinen Pyynikin koulu 0:22:18
10. Ella Vehkasaari ja Elina Pärssinen Hatanpään koulu 0:23:29
11. Sini Manninen ja Peppi Takala Pyynikin koulu 0:23:32
12. Salla Miettinen ja Venla Salminen Lielahden koulu 0:23:47
13. Fini Becker ja Silva Virtanen Pyynikin koulu 0:27:50
14. Sara Raatikainen ja Ella Salo Tampereen kansainvälinen koulu 0:28:26
15. Meeri Niemi ja Elsa Kampman Pyynikin koulu 0:29:30
16. Elisa Ahonen ja Eerika Hietikko Hatanpään koulu 0:31:52
17. Meri Hannula ja Reeta Lampinen Pyynikin koulu 0:33:27
18. Siiri Penttilä ja Serafiina Yli-Ojanperä Pyynikin koulu 0:34:12
19. Amanda Rinne ja Veera Pystynen Tampereen kansainvälinen koulu 0:42:05
20. Veera Valtonen ja Pinja Siekkeli Pyynikin koulu 0:44:52
21. Kaneli Kuusisto ja Lilian Haataja Pyynikin koulu 0:45:13
22. Freya Tarvainen ja Bertta Joukki Tampereen kansainvälinen koulu 1:00:13
Susirata, Pojat (P79)
1. Rasmus Eronen Svenska Samskolan 0:14:56
2. Joel Piiroinen ja Walter Toiva Lielahden koulu 0:15:56
3. Tuomas Jokinen ja Otto Niemelä Kaukajärvi 0:16:08
4. Anton Hagqvist & Niklas Eronen Svenska Samskolan 0:16:18
5. Arimo Gustafsson ja Lauri Mennala Tampereen kansainvälinen koulu 0:17:27
6. Riku Vesanto ja Oula Jokela Pyynikin koulu 0:17:31
7. Aarni Vaahtera Ja Joona Sointu Pyynikin koulu 0:18:12
8. Aleksi Aartola ja Toni Kupari Kaukajärvi 0:18:53
9. Ville Vinha ja Simo Soininen Juhannuskylän koulu 0:19:53
10. Matti Kolari ja Pessi Salakari Tampereen kansainvälinen koulu 0:21:19
11. Riku Kaukonen ja Juuso Rinne Hatanpään koulu 0:23:12
12. Tapio Tuuhea ja Mossadad Ismael Hatanpään koulu 0:26:32
13. Lauri Välimäki Ja Mikael Erkkilä Pyynikin koulu 0:27:47
14. Jesse Salmi ja Jonni Niemi Lielahden koulu 0:30:20
Sikarata, Tytöt (T79X)
1. Sara Kurth Takahuhdin koulu 0:24:12
2. Rosa Simola Hatanpään koulu 0:27:33
3. Idaliina Kuusisto Etelä-Hervannan koulu 0:28:37
4. Aliisa Asp Juhannuskylän koulu 0:32:01
5. Salla Mustonen Hatanpään koulu 0:32:24
6. Laura Laukkanen Hatanpään koulu 0:33:15
7. Katariina koski Normaalikoulu 0:34:51
8. Ida Jussila Svenska Samskolan 0:38:30
9. Kia Honkala Kaukajärvi 0:40:55
10. Mari Murtomäki Pyynikin koulu 0:43:27
Sikarata, Pojat (P79X)
1. Leo Matinheikki Normaalikoulu 0:20:29
2. Lasse Viilo Svenska Samskolan 0:21:16
3. Emil Piippo Samskolan 0:21:18
4. Akseli Konttila Hatanpään koulu 0:22:13
5. Vili Mähönen Sammon koulu 0:22:29
6. Eetu Pohja Takahuhdin koulu 0:23:23
7. Tiitus Mustajoki Juhannuskylän koulu 0:23:33
8. Joel Schule Sammon koulu 0:23:49
9. Juho Nieminen Takahuhdin koulu 0:24:46
10. Vilhelm Toivonen Tampereen kansainvälinen koulu 0:24:58
11. Vertti Laitinen Sammon koulu 0:24:59
12. Jasper Alajoutsi Takahuhdin koulu 0:26:16
13. Tommi Viilo Svenska Samskolan 0:29:06
14. Kristian Ketola Hatanpään koulu 0:38:53
Lukio 
Susirata, Pojat (PLu)
1. Pyry Mustonen ja Topi Lahtinen Sammon keskuslukio 0:12:28
2. Severi Valkamo & Vili Mustonen Sammon keskuslukio 0:18:20
Sikarata, Tytöt (TLuX)
1. Salla Pitkänen Tammerkosken lukio 0:23:52
2. Susanna Suojanen Tammerkosken lukio 0:26:55
Sikarata, Pojat (PLuX)
1. Taavi Mustajoki Tampereen yhteiskoulun lukio 0:20:00
2. Jonne Pitkänen Tampereen teknillinen lukio 0:20:41
3. Arttu Vesterinen Sammon Keskuslukio 0:21:01
4. Konsta Pitkänen Sammon Keskuslukio 0:22:26
5. Lilja Juha Normaalikoulu 0:23:08
Kaukajärven kisakeskuksen löytötavarat
Alueleiri 2015

Hei,

 

Kisakeskukseen jäi vapaa-aikatalollle siniset lenkkarit - omistaja voi noutaa ne vapaa-aikatalon vahtimestarilta.

Lähdön läheisyydestä löyty mustat (uuden näköiset) hansikkaat luultavasti joltain yläastelaiselta tai lukiolaispojalta. Hansikkaita voi kysellä osoitteesta taina.korpiharju(at)gmail.com

Kiitoksia kisaajille!

Tulokset viivästyvät
Alueleiri 2015

Kiitos kaikille kisaajille!

Pahoittelemme tulosten viivästymistä. Lukuisten emit-numeromuutosten sekä sarjavaihtojen vuoksi tulospalvelumme ei suoraan onnistunut saamaan tuloksia kisapaikalla kuntoon. Tulosten valmistumista viivästyttää myös suunnistajien 25-manna viesti, joka juostaan Ruotsissa lauantaina.

Sarjakohtaiset tulokset julkaistaan viimeistään sunnuntai-iltana. Samalla julkistetaan Tampereen paras suunnistuskoulu 2015.

Ilmoittautumisen tarkistus
Alueleiri 2015

 

Ilmoittautumisen tarkistus (tilanne 7.10.2015)

Huomioitahan, että possu- ja sikaradalle kilpailukutsun mukaisesti lähtee vain yksi suunnistaja kerrallaan.

Olemme kuitenkin varanneet karttoja riittävästi, joten jos haluat vaihtaa sarjaa ja suunnistaa parisi kanssa yhdessä - se on mahdollista: Ilmoittaudu parisi kanssa kilpailukeskuksen infoon ennen lähtöä !

P34

Elmer Lehti

Etelä-Hervanta

Abdullahi Bazi Buwe ja Jere Saukkonen

Tesomajärven koulu

Alex Sundstedt & Anton Hildén

Svenska Samskolan

Anssi Korhonen ja Lasse Pirskanen

Tesomajärven koulu

Antti Välisalmi

Koiviston koulu

Eemil Koivisto

Lamminpään koulu

Henri Karppinen ja Samuel Sainio

Normaalikoulu

Juha Riekki ja Juuso Pelttari

Tesomajärven koulu

Julius Mahlamäki ja Remu Jauhiainen

Tesomajärven koulu

Marcell Martinec ja Nikita Rotko

Tesomajärven koulu

Markus Vassiliev ja Juho Nyppeli

Tesomajärven koulu

Mikko Henttonen ja Jesperi Javanainen

Kaukajärvi

Miska Esselström ja Joona Koljonen

Tesomajärven koulu

Sami Saarikko ja Antti Räisänen

Annalan koulu Karose

Samu Koivisto ja Joonas Helin

Tesomajärven koulu

Tuomas Harju

Lamminpään koulu

 

T34

Aino Niiniaho ja Julia Jurttila

Tesomajärven koulu

Aliisa Ahonen ja Mette Huhtarinne

Kaukajärvi

Alise Ylijoki

Tesomajärven koulu

Danieela Aaltonen ja Janette Leppänen

Tesomajärven koulu

Diandra Palmroth ja Viivi Helin

Tesomajärven koulu

Elina Soboleva ja Aada Lahtinen

Tesomajärven koulu

Ella Ranto

Koiviston koulu

Emilia Nieminen ja Paavo Aarnio

Annalan koulu Karosen koulutalo

Emilia Tyynelä ja Olivia Lisko

Annalan koulu Karosen koulutalo

Hulda Mustajoki

Normaalikoulu

Iida Kotanen ja Jenna Keinonen

Normaalikoulu

Iina Sydänheimo ja Birgit Tuomola

Tesomajärven koulu

Mette Varjola ja Veera Haviala

Koiviston koulu

Netta Nuppola ja Elvi Suuronen

Tesomajärven koulu

Sara Koskinen ja Aino-Linnea Lantelankallio

Annalan koulu Karosen koulutalo

Senni Kähärä ja Lotta-Martina Roimela

Annalan koulu Karosen koulutalo

Tiia Koski

Tesomajärven koulu

P34X

Eevert Kenttämies

Etelä-Hervanta

Elias Schüle

Tammela

Jukka Koski

Tesomajärven koulu

Maksim Rotko

Tesomajärven koulu

Miko Vainio

Tesomajärven koulu

Miro Sivonen

Kaukajärvi

Noa Honkala

Koiviston koulu

Roman Khaleqi

Tesomajärven koulu

T34X

Emma Jussila

Svenska Samskolan

Irinja Mäkelä

Ikurin koulu

Isabella Lillqvist

Svenska Samskolan

Meri Väistökoski

Tammela

P56

Aapo Mustajoki

Tammela

Antte Säilä ja Sampo Jokinen

Normaalikoulu

Atte Kolkka ja Niila Kristo

Annalan koulu Karose

August Kaivonen ja Aaro Virtanen

Kaukajärvi

Axel Kotikoski ja Espen Erve

Kaukajärvi

Eetu Syrjä ja Leevi Turunen

Normaalikoulu

Lasse Kataja ja Teemu Hjelm

Annalan koulu Karosen koulutalo

Luukas Rajaniemi ja Jere Ala-Villilä

Tesomajärven koulu

Matias Sainio

Normaalikoulu

Miro Sopanen ja Saku Korhonen

Normaalikoulu

Niklas Keränen ja Joni Leinonen

Tesomajärven koulu

Niko Sundstedt & Ilja Syrjä

Svenska Samskolan

Oliver Orrenmaa & Oliver Kuivasto

Svenska Samskolan

Renek Lehtmaa ja Mico Kraft

Annalan koulu Karose

Roope Tuominen ja Roope Mickelsson

Normaalikoulu

Samu Mustonen ja Juho Riihimäki

Koiviston koulu

Teemu Torkkola ja Leevi Haakana

Normaalikoulu

T56

Saana Henttonen ja Elli Väisänen

Kaukajärvi

Oona Kaukonen ja Olivia Pääkkönen

Kaukajärvi

Adalmiina Haataja ja Julia Liimatainen

Annalan koulu Karosen koulutalo

Alina Aarnio ja Olivia Asp

Annalan koulu Karosen koulutalo

Amanda Pyörälä ja Pinja Seima

Annalan koulu Karose

Anni Kuutti ja Vilma Kuutti

Annalan koulu Karose

Anniina Jokela ja Laura Brusi

Tesomajärven koulu

Aura Aalto

Atala

Elisa Haronoja ja Meeri Kimmo

Kaukajärvi

Emma Kuutti ja Emmi Tiiva

Annalan koulu Karose

Hanna Pörsti ja Sandra Kuisma

Normaalikoulu

Helmi Numminen ja Emma Hossi

Annalan koulu Karosen koulutalo

Jessi Helin ja Laura Valonen

Kaukajärvi

Liisa Matinheikki ja Elina Guina

Tampereen yliopiston

Lotta Varjola ja Venla Halme

Koiviston koulu

Pinja Ala-Vannesluoma ja Jenni Koivisto

Annalan koulu Karosen koulutalo

Reeta Kivinen ja Olivia Seppälä

Normaalikoulu

Saana Nieminen ja Oona Holopainen

Tammela

Siirimaija Vepsäläinen ja Saimi Linnakylä

Normaalikoulu

Silja Sulonen ja Henni Sainio

Annalan koulu Karosen koulutalo

Inka Jämsen- Meeri Särki

Leinolan koulu

Emilia Schmidt -Noora Tuokkola

Leinolan koulu

P56X

Daniel Davidsson

Svenska Samskolan

Joona Yliaho

Vuoreksen koulu

Jyry Tukiainen

Messukylän koulu

Konsta Raitanen

Leinolan koulu

Miro Rantanen

Linnainmaan koulu

Niilo Rikala

Linnainmaan koulu

Miska Mäntylä

Koiviston koulu

Oliver Alajoutsi

Messukylän koulu

Oliver Schüle

Tammela

Otso Tukiainen

Messukylän koulu

Patrik Suonperä

Linnainmaan koulu

Topi Nikkanen

Linnainmaan koulu

Roope Salomaa

Linnainmaan koulu

Totte Välkki

Vehmainen

Veeti Mähönen

Takahuhti

Veikko Mäenpää

Kaukajärvi

 

T56X

Awoi Jok

Linnainmaan koulu

Amira Al-Jonaid

Linnainmaan koulu

Iiris Yliaho

Vuoreksen koulu

Silja Yli-Hietanen

Takahuhdin koulu

 

P79

Aleksi Aartola ja Toni Kupari

Kaukajärvi

Anton Hagqvist & Niklas Eronen

Svenska Samskolan

Arimo Gustafsson ja Lauri Mennala

Tampereen kansainvälinen koulu

Jesse Salmi ja Jonni Niemi

Lielahden koulu

Matti Kolari ja Pessi Salakari

Tampereen kansainvälinen koulu

Rasmus Eronen

Svenska Samskolan

Riku Kaukonen ja Juuso Rinne

Hatanpään koulu

Tapio Tuuhea ja Mossadad Ismael

Hatanpään koulu

Tuomas Jokinen ja Otto Niemelä

Kaukajärvi

 

T79

Bertta Jouhki ja Freya Tarvainen

Tampereen kansainvälinen koulu

Amanda Rinne ja Veera Pystynen

Tampereen kansainvälinen koulu

Elisa Ahonen ja Eerika Hietikko

Hatanpään koulu

Ella Vehkasaari ja Elina Pärssinen

Hatanpään koulu

Fini Becker ja Silva Virtanen

Pyynikin koulu

Hilma Saarinen - Heini Virjo

Sammon koulu

Inka Mustajoki - Suvi Kurt

Sammon koulu

Kaneli Kuusisto ja Bettina Salmi

Pyynikin koulu

Katariina Koski

tampereen yliopiston

Kiia Koukku ja Outi Savisaari

Tampereen kansainvälinen koulu

Linnea Laine ja Reeta Laitinen

Pyynikin koulu

Meeri Niemi ja Elsa Kampman

Pyynikin koulu

Meri Hannula ja Reeta Lampinen

Pyynikin koulu

Saga Nurmenniemi ja Lilian Haataja

Pyynikin koulu

Salla Miettinen ja Venla Salminen

Lielahden koulu

Sara Raatikainen ja Ella Salo

Tampereen kansainvälinen koulu

Siiri Penttilä ja Serafiina Yli-Ojanperä

Pyynikin koulu

Sini Manninen ja Peppi Takala

Pyynikin koulu

Veera Valtonen ja Pinja Siekkeli

Pyynikin koulu

Venla Väliharju - Lotta Alasaukko-oja

Sammon koulu

Vilma Tuominen ja Pihla Huumarsalo

Pyynikin koulu

 

P79x

Aarni Vaahtera

Pyynikin yläkoulu

Joona Sointu

Pyynikin yläkoulu

Akseli Konttila

Hatanpään koulu

Eetu Pohja

Takahuhti

Jasper Alajoutsi

Takahuhti

Joel Schule

Sammon koulu

Juho Nieminen

Takahuhti

Kristian Ketola

Hatanpään koulu

Lasse Viilo

Svenska Samskolan

Lauri Välimäki

Pyynikin koulu

Mikael Erkkilä

Pyynikin koulu

Olli Mustajoki

Sammon koulu

Ossi Mustonen

Hatanpään yläaste

Riku Vesanto

Pyynikin koulu

Oula Jokela

Pyynikin koulu

Tiitus Mustajoki

Juhannuskylän koulu

Tommi Viilo

Svenska Samskolan

Vertti Laitinen

Sammon koulu

Vilhelm Toivonen

Tampereen kansainvälinen koulu

Vili Mähönen

Sammon koulu

Joel Piiroinen

Lielahden koulu

Waltter Toiva

Lielahden koulu

Leo Matinheikki

Tampereen yliopiston

 

T79x

 

Rosa Simola

Hatanpään koulu

Aura Hautalahti

Linnainmaan koulu

Roosa Erkkilä

Linnainmaan koulu

Idaliina Kuusisto

Etelä-Hervannan koulu

Mari Murtomäki

Pyynikin koulu

Aliisa Asp

Juhannuskylä

Ida Jussila

Svenska Samskolan

Katariina Koski

Tampereen yliopiston

Kia Honkala

Kaukajärvi

Laura Laukkanen

Hatanpään koulu

Salla Mustonen

Hatanpään koulu

Sara Kurth

Takahuhdin koulu

Senni Vähäsarja

Pyynikin koulu

Kaisa Haanpää

Pyynikin koulu

Xin Huttunen

Pyynikin koulu

Villa Mustajoki

Pyynikin koulu

 

PLu

Otso Westerlund Ville Laakso

Sammon keskuslukio

Pyry Mustonen ja Topi Lahtinen

Sammon keskuslukio

Severi Valkamo & Vili Mustonen

Sammon keskuslukio

 

PLuX

Konsta Pitkänen

Sammon Keskuslukio

Arttu Vesterinen

Sammon Keskuslukio

Jonne Pitkänen

Tampereen teknillinen lukio

Lilja Juha

Tampereen yliopiston normaalikoulu

Taavi Mustajoki

Tampereen yhteiskoulun lukio

 

TLuX

Salla Pitkänen

Tammerkosken lukio

Susanna Suojanen

Tammerkosken lukio