TJT Suolijärvi lähtölistat

Junnuturnee 2020

Tampereen Junnu Turneen Suolijärven osakilpailu 2.7.2020

Lähtölistat sarjoille HD10S, HD10, HD12, HD14, HD16 ja HD18

Jälki-ilmoittautuminen niin kilpa- kuin kuntosarjoihin tapahtuu kilpailupaikalla infossa. Jälki-ilmoittautumisen yhteydessä saa valita itselleen lähtöajan vapaana olevista kellonajoista.

Lähtöaika Sukunimi Etunimi Sarja Seura
17:00:00 Juslin Kerttu D10 Koovee
17:01:00 Yliaho Reetta D14 Koovee
17:02:00 Kenttämies Eevert H16 Koovee
17:03:00 Haikonen Lara D10S Koovee
17:04:00 Alajoutsi Oliver H18 Koovee
17:05:00 Kontio Kirsi D16 Kangasala SK
17:06:00 Yliaho Lilja D10S Koovee
17:07:00 Alajoutsi Jasper H18 Koovee
17:08:00 Okkonen Aarre H10 Koovee
17:09:00 Yliaho Iiris D16 Koovee
17:10:00 Haikonen Kevin H10S Koovee
17:11:00 Yliaho Joona H18 Koovee
17:12:00 Sipilä Mia D16 Kangasala SK
17:13:00 Hänninen Aleksi H10 Koovee
17:14:00        
17:15:00 Luoma Väinö H10S Kangasala SK
17:16:00 Lilja Masi H12 Tampereen Pyrintö
17:17:00        
17:18:00 Kauppila Kaisla D10 Koovee
17:19:00 Martikainen Joonatan H12 Kangasala SK
17:20:00        
17:21:00 Martikainen Lenni H10S Kangasala SK
17:22:00 Kauppila Roope H12 Koovee
17:23:00  Konttila Akseli H18 Tampereen Pyrintö
17:24:00 Lukichev Ivan H12 Koovee
17:25:00        
17:26:00        
17:27:00        
17:28:00        
17:29:00        
17:30:00 Salja Daniel H10S Kangasala SK
17:31:00 Sipiläinen Amanda D12 Tampereen Pyrintö
17:32:00        
17:33:00 Vuorenmaa Saana D10 Koovee
17:34:00 Isomäki Miira D12 Koovee
17:35:00        
17:36:00 Vuorenmaa Nooa H10S Koovee
17:37:00 Siivonen Eero H12 Koovee
17:38:00        
17:39:00 Sipiläinen Julius H14 Tampereen Pyrintö
17:40:00 Siivonen Aino D10S Koovee
17:41:00        
17:42:00        
17:43:00        
17:44:00        
17:45:00 Kuikko Saini D10 Kangasala SK
17:46:00 Varjola Mette D16 Koovee
17:47:00 Pajukoski Mikael H12 Kangasala SK
17:48:00        
17:49:00 Nikkilä Alisa D10 Kangasala SK
17:50:00 Kuikko Matias H14 Kangasala SK
17:51:00 Varjola Lotta D18 Koovee
17:52:00 Mariani Frank H10 Koovee
17:53:00        
17:54:00 Mariani Sandra D14 Koovee
17:55:00 Varjola Veeti H10 Koovee
17:56:00        
17:57:00        
17:58:00        
17:59:00        
18:00:00 Karjalainen Sauli H10S Tampereen Pyrintö
18:01:00 Tunturi Nuppu D12 Hämeenlinnan suunnistajat
18:02:00 Manninen Elna D10S Koovee
18:03:00 Manninen Emil H10S Koovee
18:04:00 Ylilehto Emilia D14 Tampereen Pyrintö
18:05:00 Karjalainen Sonja D10 Tampereen Pyrintö
18:06:00 Kivistö Joona H12 Tampereen Pyrintö
18:07:00 Lehti Loisto H10 Koovee
18:08:00 Poijärvi Aino D16 Rasti-Nokia
18:09:00 Koskinen Okko H10 Tampereen Pyrintö
18:10:00 Toivonen Tuomas H12 Koovee
18:11:00 Junttari Leo H10 Koovee
18:12:00 Koskinen Aino D12 Tampereen Pyrintö
18:13:00 Talvitie Meri D16 Rasti-Nokia
18:14:00 Kenttämies Oskar H10S Koovee
18:15:00 Ojala Jenny D18 Koovee
18:16:00 Karjalainen Milla D10S Tampereen Pyrintö
18:17:00        
18:18:00 Lehtomäki Hilla D12 Tampereen Pyrintö
18:19:00 Salonen Heidi D14 Koovee
18:20:00 Ahlfors Matias H10 Tampereen Pyrintö
18:21:00        
18:22:00 Ahlfors Erika D14 Tampereen Pyrintö
18:23:00        
18:24:00        
18:25:00        
18:26:00        
18:27:00        
18:28:00        
18:29:00        
18:30:00 Tiits Maria D10 Tampereen Pyrintö
18:31:00 Vigren Valtteri H12 Koovee
18:32:00 Lauronen Anni D10 Tampereen Pyrintö
18:33:00 Honkala Emmi D12 Tampereen Pyrintö
18:34:00        
18:35:00 Lauronen Elina D10S Tampereen Pyrintö
18:36:00        
18:37:00 Vigren Veeti H10S Koovee
18:38:00        
18:39:00 Honkala Niilo H10 Tampereen Pyrintö
18:40:00        
18:41:00 Mäkynen Eero H10S Kangasala SK
18:42:00        
18:43:00        
18:44:00        
18:45:00 Malm Saara D10 Tampereen Pyrintö
18:46:00 Ahtola Touko H12 Kangasala SK
18:47:00 Backman Antto H10S Kangasala SK
18:48:00 Turpeinen Selma D12 Tampereen Pyrintö
18:49:00 Pinta Leevi H14 Koovee
18:50:00 Turpeinen Saana D10 Tampereen Pyrintö
18:51:00 Backman Voitto H12 Kangasala SK
18:52:00 Kontio Karri H10S Kangasala SK
18:53:00 Konttinen Johora H12 Tampereen Pyrintö
18:54:00 Syväterä Sampo H14 Tampereen Pyrintö
18:55:00 Wirola Eeva D10S Kangasala SK
18:56:00        
18:57:00  Laine Enni D10 Tampereen Pyrintö
18:58:00        
18:59:00  Laine Aapo H10 Tampereen Pyrintö
19:00:00